STERIM to Automatyka przemysłowa.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą.
Firma STERIM to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynierskie związane z projektowaniem i wdrażaniem najnowszych sytemów sterowania i wizualizacji oparatych na technologii firmy SIEMENS oraz BECKHOFF. Nasze rozwiązania dedykowane są dla całej branży przemysłu spozywczego, maszynowego w celu poprawienia wydajności, niezawodności i konkurencyjności firm w Polsce.

STERIM charakteryzuje się rzetelnością oraz fachową wiedzą gromadzoną przez lata. Gwarantujemy wysoką jakość i wydajność świadczonych usług ku zadowoleniu oraz satysfakcji naszych klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w zakresie automatyki przemysłowej. Kładziemy nacisk na fachową wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem.
Serdecznie zapraszamy do współpracy. Dla Państwa wygody udostępniamy adres e-mail: sterim@sterim.pl
Kilka słów o naszej firmie: od momentu rozpoczęcia dziłalności funkcjonujemy z sukcesami na rynkua automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w branży w programowaniu układów sterowania opartych na sterownikach PLC firmy SIEMENS oraz BECKHOFF. Nasi stali Klienci cenią w szczególności fachową obsługę oraz wysoką jakość prac.